Комплектація дитячої:
- Сходи 4 ящики: (ШхГхВ) 49х110х132 см
- Комод: (ШхГхВ) 71х39х76 см
- Пенал: (ШхГхВ) 40х53х180 см
- Надбудова: (ШхГхВ) 109х27х63 см
- Тумбочка: (ШхГхВ) 36х43х72 см
- Письмовий стіл: (ШхГхВ) 110х71х76 см
- Ліжко-гірка: (ШхГхВ) 195х86х181 см. Спальне місце 80x190 см
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Матрац: Замовляється окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 7 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко двоярусне | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Шафа пенал | 1 шт. |
| Стіл письмовий з надбудовою | 1 шт. |
| Комод | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 860 мм |
| Ширина ліжка | 1950 мм |
| Висота ліжка | 1800 мм |
| Довжина спального місця | 800 мм |
| Ширина спального місця | 1900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Глибина столу | 710 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Висота столу з урахуванням надбудови | 1390 мм |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 710 мм |
| Глибина комода | 390 мм |
| Висота комода | 760 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 548 ₴












