Ширина, см: 300
Глибина, см: 52
Висота, см: 205
Колір: Артвуд світлий, Графіт
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 52
Висота, см: 205
Колір: Артвуд світлий, Графіт
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад стінки | |
| Стіл письмовий з надбудовою | 1 шт. |
| Шафа пенал | 3 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Висота стінки | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 336 ₴









