Ширина, см: 360
Глибина, см: 52
Висота, см: 206
Ніша під ТВ, см: 87х41х67 см
Колір: Дуб молочний / Венге магія
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 52
Висота, см: 206
Ніша під ТВ, см: 87х41х67 см
Колір: Дуб молочний / Венге магія
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Пенал | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3600 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Висота стінки | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 693 ₴





