Комплектація вітальні:
- Шафа для білизни: (ШхГхВ) 60х44х191 см
- Шафа для одягу: (ШхГхВ) 60х44х191 см
- Тумба ТБ: (ШхГхВ) 180х42х48 см
- Вітрина (надбудова): (ШхГхВ) 180х32х154 см
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Ширина, см: 300
Глибина, см: 44
Висота, см: 201
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Напрямні: Повного висунення роликові
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 2 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 2010 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 910 ₴





