Комплектація вітальні:
- Тумба: (ШхГхВ) 40х27х112 см
- Тумба 2 ДСК: (ШхГхВ) 80х40х114 см
- Панель з полицями: (ШхГхВ) 85х20х45 см
- Тумба 1Д: (ШхГхВ) 125х52х40 см
Колір: Білий глянець / Білий
Ширина, см: 205
Глибина, см: 52
Висота, см: 191
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2050 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Висота стінки | 1910 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1250 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 711 ₴





