Комплектація вітальні:
- ТБ тумба (права та ліва): (ШхГхВ) 140х44х35 см (2 шт.)
- Тумба 2Д Ск (права та ліва): (ШхГхВ) 80х33х113 см (2 шт.)
- Полиця: (ШхГхВ) 110х20х23 см
Колір: Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ глянець + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Навісна шафка | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2800 мм |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 783 ₴





