Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 160
Глибина, см: 60
Висота, см: 220
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Матеріал: Дерево / Дзеркало
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Дзеркало |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Каштан, Венге, Дуб рустикаль, Білий, Слонова кістка (ivory), Дуб Світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Двері | натуральне дерево, Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 384 ₴





