Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Додаткова комплектація:
Захисна планка (огородження) - 979 грн
Ширина, см: 98
Глибина, см: 197 / 207
Висота, см: 70
Розміри по спальному місцю, см: 90х190/200
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Основа під матрац: Дерев'яні лаги (дерев'яний каркас із буковими ламеліями - входить у вартість)
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Підйомний механізм: Ні
Для білизни: Ящики
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Каштан, Венге, Дуб рустикаль, Білий, Слонова кістка (ivory), Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 197 см |
| Глибина дитячого ліжка | 98 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 815 ₴





