Ціна полиці за розміром:
68х21х15 см - 1150 грн
100х21х15 см - 1200 грн
Ширина, см: 68 / 100
Глибина, см: 21
Висота, см: 15
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль завтовшки 4 мм
Вага, кг: 5
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб борас, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







