80х190 см - 4590 грн
90х200 см - 4690 грн
160х200 см - 6590 грн
Ширина, см: 86 / 96 / 166
Глибина, см: 197 / 207
Висота, см: 90
Спальне місце, см: 80х190, 90х200, 160х200
Металевий каркас: Чорний матовий
Корпус: Метал
Фасад: Метал
Додатково: Матрац у комплект не входить
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Основа: Металеві рейки
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 197 см |
| Ширина ліжка | 86 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴







