Ціна стільця за покриттям:
Ширина, см: 35
Глибина, см: 35
Висота, см: 75 / 77
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір ЛДСП: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Колір дерево: Ясень
Тканина: Коричневий, Сірий, Синій
Сидіння: ЛДСП 32 мм або тканина (велюр)
Ніжки: метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 30х20 мм, 25х25 мм завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Горіх, Венге, Коричневий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 750 мм |
| Вага | 7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | тканина, ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴












