Ширина, см: 92
Глибина, см: 50
Висота, см: 45
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана / Антрацит, Дуб Борас / Антрацит, Дуб Палена / Антрацит, Горіх Модена / Антрацит, Білий / Антрацит
Матеріал: ДСП
Кромка: ПВХ
Каркас: Металевий профіль 25х25 мм
Вага, кг: 18
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб борас, Білий, Венге Луїзіана, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 680 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 450 мм |
| Вага столика | 18 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴











