Ширина, см: 45
Глибина, см: 42
Висота, см: 190
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана / Антрацит, Дуб Борас / Антрацит, Дуб Палена / Антрацит, Горіх Модена / Антрацит, Венге Луїзіана / Білий, Дуб Борас / Білий, Дуб Палена / Білий, Горіх Модена / Білий
Матеріал: ЛДСП та метал
Кромка: ПВХ
Ніжки: Металевий профіль
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Чорний, Венге |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴











