Ціна стелажу за розміром:
120х35х190 см - 10450 грн
135х35х190 см - 10700 грн
Ширина, см: 120 / 135
Глибина, см: 35
Висота, см: 190
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 32 мм та метал
Кромка: ПВХ
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм
Відстань між полицями, см: 37
Вага, кг: 55 / 65
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 55 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 450 ₴







