Ширина, см: 35
Глибина, см: 35
Висота, см: 175
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий
Матеріал: ЛДСП та метал
Кромка: ПВХ
Каркас: Металевий профіль
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Чорний, Венге |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 350 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 140 ₴








