
Тумба офісна LS-1200-1200, Loft Design
9 390 ₴
- В наявності
- Код: 031012
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 120
Глибина, см: 40
Висота, см: 120
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана / Антрацит, Дуб Борас / Антрацит, Дуб Палена / Антрацит, Горіх Модена / Антрацит, Венге Луїзіана / Білий, Дуб Борас / Білий, Дуб Палена / Білий, Горіх Модена / Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: ПВХ
Ніжки: Металевий профіль
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | купе (розсувний) |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 390 ₴










