
Надставка для столу NS-4, Loft Design
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 031004
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 40-78
Глибина, см: 20
Висота, см: 42
Колір: Антрацит, Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Кромка: ПВХ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 420 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴






