Ширина, см: 270
Глибина, см: 70
Висота, см: 76
Металевий каркас: Сріблястий
Колір: Білий, Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Товщина стільниці: 16 мм
Кромка: ПВХ
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм та 50х25 мм, завтовшки 2 мм
Вага, кг: 45
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Дуб борас, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 290 ₴







