Топ

Стіл письмовий розсувний Лойт, Неман
3 582 ₴
- В наявності
- Код: 290923
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габарити столу у складеному стані (ШхГхВ), см: 47х51х72 (вид тумбочки)
Габарити столу в розкладеному стані (ШхГхВ), см: 140х51х72
Вага, кг: 29
Колір: Білий, Дуб сонома, Венге
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: ЛДСП 16 мм
Крайка: ПВХ 0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | мобільний і стаціонарний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Виїзна тумба |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 29 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 470 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Глибина столу | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 582 ₴











