Ширина, см: 100
Глибина, см: 50
Висота, см: 75
Вага, кг: 27
Колір: Дуб крафт білий + Білі ноги, Дуб крафт золотий + Чорні ноги
Матеріал стільниці / фасаду: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркаса: Метал 20х20х1.2 мм
Крайка: ПВХ 0.45 мм
Напрямні: Телескопи
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб крафт золотий, Крафт білий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴












