Ціна столу за кольором стільниці:
Білий + чорні ноги - 1562 грн
Дуб сонома + черные ноги - 1562 грн
Дуб крафт білий + черные ноги - 1718 грн
Дуб крафт золотий + черные ноги - 1718 грн
Білий + білі ноги - 1718 грн
Габарити столу у складеному стані (ШхГхВ), см: 92х8х75
Габарити столу в розкладеному стані (ШхГхВ), см: 92х50х75
Вага, кг: 14
Колір стільниці: Білий, Дуб сонома, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий
Колір ніжок: Чорний, Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: Метал 20х20х1.2 мм
Крайка: ПВХ 0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 920 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 14 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 920 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Крафт білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718 ₴











