
Стіл кухонний Діл, Неман
3 946 ₴
- Під замовлення
- Код: 290907
Відправка з 02 липня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 68
Глибина, см: 128
Висота, см: 75
Вага, кг: 13.5
Колір стільниці: Бетон, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий
Колір ніжок: Чорний
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: Квадратна металева труба 50х50х730 мм
Крайка: ПВХ 0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 128
Висота, см: 75
Вага, кг: 13.5
Колір стільниці: Бетон, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий
Колір ніжок: Чорний
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: Квадратна металева труба 50х50х730 мм
Крайка: ПВХ 0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Бетон, Чорний, Крафт білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 680 мм |
| Ширина столу | 1280 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 946 ₴








