Ширина, см: 38
Глибина, см: 88
Висота, см: 40 / 60
Вага, кг: 20
Колір: Дуб сонома, Білий, Дуб крафт золотий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 0.45 мм
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 88
Висота, см: 40 / 60
Вага, кг: 20
Колір: Дуб сонома, Білий, Дуб крафт золотий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал каркасу: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 0.45 мм
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Дуб сонома |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 880 мм |
| Глибина столика | 380 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 400 мм |
| Вага столика | 20 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 369 ₴











