Габарити столу в складеному стані (ШхГхВ), см: 58х88х52 (варіант журнального столика)
Габарити столу в розкладеному стані (ШхГхВ), см: 88х116х75 (варіант обіднього столу)
Вага, кг: 25
Колір: Венге, Білий, Дуб сонома + Венге, Таксус + Венге
Стільниця та рукави: ДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Крайка царги: ПВХ 0,5 мм
Підійомний механізм: Метал 1,6 мм на підшипниках, газліфти 120N
Ніжки: Натуральне дерево (покриття - масловіск) 45х45х410 мм
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Габарити столу в розкладеному стані (ШхГхВ), см: 88х116х75 (варіант обіднього столу)
Вага, кг: 25
Колір: Венге, Білий, Дуб сонома + Венге, Таксус + Венге
Стільниця та рукави: ДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Крайка царги: ПВХ 0,5 мм
Підійомний механізм: Метал 1,6 мм на підшипниках, газліфти 120N
Ніжки: Натуральне дерево (покриття - масловіск) 45х45х410 мм
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 880 мм |
| Глибина столика | 580 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 520 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1160 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 880 мм |
| Вага столика | 25 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 386 ₴













