Ширина, см: 210
Глибина, см: 60
Висота, см: 220
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Тип: 3-хдверні
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Розсувна система: Алюмінієва
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 220
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Тип: 3-хдверні
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Розсувна система: Алюмінієва
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома, Графіт, Дуб крафт золотий, Крафт білий , Орех селект |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2100 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 112 ₴











