Ширина, см: 40
Глибина, см: 35
Висота, см: 40
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Кромка: 0.5 / 2 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 35
Висота, см: 40
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Кромка: 0.5 / 2 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴







