Ціна шафи за шириною:
80 см - 5569 грн
110 см - 6665 грн
Глибина, см: 50
Висота, см: 220
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Дуб Крафт Білий, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 739 ₴









