Додаткова комплектація:
Скло - 1094 грн
Глибина, см: 37
Висота, см: 56
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Колір на замовлення: Дуб сонома, Графіт, Білий, Венге, Селект
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм + Скло (опція)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 385 ₴











