Ціна столу за розміром:
80х45х40 см - 1055 грн
90х50х60 см - 1371 грн
Глибина, см: 45 / 50
Висота, см: 40 / 60
Колір завжди в наявності: Дуб крафт золотий/Білий, Дуб крафт білий/Білий
Колір на замовлення: Дуб сонома/Білий, Графіт/Білий, Білий, Венге/Білий, Селект/Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Стільниця: Ламінована ДСП 16 мм
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Орех селект, Крафт білий , Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴







