Ширина, см: 189
Глибина, см: 61
Висота, см: 220
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 61
Висота, см: 220
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1890 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 699 ₴











