Ширина, см: 140
Глибина, см: 93
Висота, см: 75
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 93
Висота, см: 75
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 930 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | дерево, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴







