Ширина, см: 108
Глибина, см: 60
Висота, см: 44
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Стільниця: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 44
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Стільниця: Ламінована ДСП 16 мм
Ніжки: Дерево (дуб)
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1080 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴







