Ширина, см: 108
Глибина, см: 26
Висота, см: 26
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 26
Висота, см: 26
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм
Кромка: 0.5 / 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Коричневий |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 260 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴









