Відмінно
Білий - 3050 грн
Дуб крафт білий - 3445 грн
Дуб пісочний - 3261 грн
Глибина, см: 88
Висота, см: 74
Колір стільниці: Білий, Дуб крафт білий, Дуб пісочний
Колір ніжок: Сірий, Венге, Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: Натуральне дерево
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Крафт білий , Сірий, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 880 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 355 ₴













