
Стіл обідній Моно прямокутний, Неман
3 545 ₴
- В наявності
- Код: 03072328
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габарити розкладного столу, см: 58х118/158х75
Колір стільниці не розкладного столу: Дуб крафт білий, Бетон, Білий, Дуб крафт золотий
Колір стільниці розкладного столу: Бетон, Дуб сонома, Білий
Колір ніжок: Вільха лак, Венге, Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: Натуральне дерево
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Бетон, Венге, Дуб сонома, Вільха, Дуб крафт золотий, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, не розкладний, розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1180 мм |
| Ширина столу | 580 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1580 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1180 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 545 ₴











