
Стіл обідній Бон МДФ прямокутний, Неман
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 03072321
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна не розкладного столу за кольором стільниці:
Білий - 4364 грн
Сірий - 4531 грн
Чорний - 4531 грн
Ціна розкладного столу за кольором стільниці:
Білий - 6799 грн
Сірий - 7050 грн
Чорний - 7050 грн
Габарити розкладного столу, см: 78х138/177х75
Колір: Чорний, Білий, Сірий
Матеріал стільниці: МДФ 16 мм
Матеріал ніжок: Натуральне дерево
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, не розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 680 мм |
| Ширина столу | 1180 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴









