Ціна за кольором:
Білий - 6821 грн
Чорний - 7028 грнСірий - 7028 грн
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 73х147х75
Колір: Білий, Чорний, Сірий
Стільниця: МДФ
Ноги: дерево вільха фарбована
Край стільниці: ПВХ 2 мм
Край царги: ПВХ 0,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1080 мм |
| Ширина столу | 730 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1470 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1080 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 503 ₴










