Ціна за кольором стільниці:
Білий - 1462 грн
Таксус - 1462 грн
Венге - 1462 грн
Дуб сонома - 1462 грн
Дуб крафт білий - 1531 грн
Дуб крафт золотий - 1531 грн
Глибина, см: 12/50
Висота, см: 38
Колір стільниці: Білий, Таксус, Венге, Дуб білий крафт, Дуб крафт золотий, Дуб сонома
Колір корпусу: Чорний, Білий
Стільниця: ДСП 16 мм
Край стільниці: ПВХ 2 мм
Опорний механізм: Метал 1,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 380 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 120 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴












