
Приставний журнальный столик-консоль Фіджі, Неман
1 218 ₴
- В наявності
- Код: 900370
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором стільниці:
Білий - 1107 грн
Таксус - 1107 грн
Венге - 1107 грн
Дуб сонома - 1107 грн
Дуб крафт білий - 1167 грн
Дуб крафт золотий - 1167 грн
Глибина, см: 35
Висота, см: 63
Колір стільниці: Білий, Таксус, Венге, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб сонома
Колір корпусу: Чорний, Білий
Стільниця: ЛДСП 16 мм
Кромка стільниці: 0,8 мм
Корпус: Металевий квадрат 20 мм, товщина 1,2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 450 мм |
| Глибина столика | 350 мм |
| Висота столика | 630 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴











