Ціна за кольором - Пітон Лайт (розібраний):
Венге - 4628 грн
Білий - 4628 грн
Дуб сонома - 4628 грн
Дуб крафт золотий - 4628 грнДуб крафт білий - 4628 грн
Бетон - 4628 грн
Бетон - 4628 грн
Сіра мишка - 4892 грн
Ціна за кольором - Пітон Лайт (розібраний):
Венге - 5268 грн
Дуб сонома - 5268 грн
Білий - 5268 грн
Ширина, см: 90
Глибина, см: 44
Висота, см: 75
Габарити столу в розкладеному стані
Ширина, см: 90
Глибина, см: 240
Висота, см: 75
Колір столу Пітон Лайт: Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий, Венге, Білий, Дуб сонома, Бетон, Сіра мишка
Колір столу Пітон: Венге, Дуб сонома, Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Бетон, Венге, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 440 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 440 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 091 ₴













