Ширина, см: 174
Глибина, см: 50
Висота, см: 240
Каркас: Ламінована ДСП 18 мм
Фасад: Ламінована ДСП 18 мм
Торці: Оброблені пластиковою кромкою ПВХ товщиною 0.5 мм
Ніжки: 3 см без цоколю
Напрямні: Телескопічні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Шафи в стандартних кольорах (Білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий) завжди є в наявності на складі.
- ДСП Дом:
Білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
- ДСП Дом +10% до ціни:
Симфонія, Дуб молочний, Сірий, Горіх лісовий, Дуб клондайк, Індастріал, Венге магія, Дуб сонома трюфель, Дуб сонома, Аляска, Кашемір, Дуб крафт сірий, Антрацит, Блекрок, Дуб кортона, Дуб осло
- Колір ручки:
Чорний матовий, Алюміній
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб молочний, Аляска, Горіх лісовий, Крафт білий , Дуб сонома, Білий, Дуб Крафт Білий, Дуб крафт золотий, Дуб сонома + трюфель, Сірий, Дуб Клондайк, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1740 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 13 223 ₴










