Топ

Крісло комп'ютерне Slim FX хром Tilt Неаполь, AMF
6 156 ₴
- В наявності
- Код: 01326072
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 57
Глибина, см: 65
Висота в нижньому положенні, см: 106
Висота у верхньому положенні, см: 113
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 52
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 59
Висота підлокітників від сидіння, см: 19
Діаметр хрестовини, см: 64
Висота спинки, см: 59
Ширина сидіння, см: 46
Глибина сидіння, см: 44
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам Неаполь (чорный)
Механізм хитання: Tilt
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 11.5
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 65
Висота в нижньому положенні, см: 106
Висота у верхньому положенні, см: 113
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 52
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 59
Висота підлокітників від сидіння, см: 19
Діаметр хрестовини, см: 64
Висота спинки, см: 59
Ширина сидіння, см: 46
Глибина сидіння, см: 44
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам Неаполь (чорный)
Механізм хитання: Tilt
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 11.5
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 11.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 59 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 156 ₴











