Топ

Крісло комп'ютерне Ultra тканина А-1 спинка сітка, AMF
3 089 ₴
- В наявності
- Код: 27062314
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за каркасом:
Пластик - 2694 грн
Хром - 3078 грн
Глибина, см: 62
Висота в нижньому положенні, см: 110 / 109
Висота у верхньому положенні, см: 123 / 122
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 46 / 45
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 59 / 58
Висота підлокітників від сидіння, см: 23
Діаметр хрестовини, см: 64
Висота спинки, см: 67
Ширина сидіння, см: 49
Глибина сидіння, см: 48
Каркас: Пластик / хром
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: Тканина А - сидіння / Сітка - спинка / Шкірзам Скаден чорний - вставка спинки
Колір оббивки: А-01 + Сетка черная + Скаден
Механізм хитання: Tilt
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 12.3 / 12.8
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота посадкової частини крісла | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 12.8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 67 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089 ₴











