Топ

Стілець офісний Самба чорний Скаден, AMF
3 348 ₴
- В наявності
- Код: 27062303
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 61
Глибина, см: 56
Висота, см: 89
Висота від підлоги до сидіння, см: 45
Висота спинки, см: 49
Ширина сидіння, см: 46
Глибина сидіння, см: 42
Висота підлокітників від сидіння, см: 21
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам Скаден чорний
Колір накладок на підлокітниках: Горіх
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 56
Висота, см: 89
Висота від підлоги до сидіння, см: 45
Висота спинки, см: 49
Ширина сидіння, см: 46
Глибина сидіння, см: 42
Висота підлокітників від сидіння, см: 21
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам Скаден чорний
Колір накладок на підлокітниках: Горіх
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Сидіння | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 61 см |
| Глибина стільця | 56 см |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 89 см |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 348 ₴










