Топ

Стілець офісний Сильвія хром Кожзам чорний, AMF
1 728 ₴
- Під замовлення
- Код: 27062304
Відправка з 19 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 48
Глибина, см: 53
Висота, см: 87
Висота від підлоги до сидіння, см: 45
Висота спинки, см: 42
Ширина сидіння, см: 47
Глибина сидіння, см: 44
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам чорний
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 4.3
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 53
Висота, см: 87
Висота від підлоги до сидіння, см: 45
Висота спинки, см: 42
Ширина сидіння, см: 47
Глибина сидіння, см: 44
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзам чорний
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 4.3
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Сидіння | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 48 см |
| Глибина стільця | 53 см |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴







