Хит

Стілець офісний Ізо чорний А, AMF
1 112 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 014704
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 53
Глибина, см: 56
Висота, см: 86
Висота від підлоги до сидіння, см: 50
Висота спинки, см: 36
Ширина сидіння, см: 48
Глибина сидіння, см: 43
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: Тканина А
Колір оббивки: А-72, А-46, А-43, А-31, А-20, А-06, А-02, А-01
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 5
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 56
Висота, см: 86
Висота від підлоги до сидіння, см: 50
Висота спинки, см: 36
Ширина сидіння, см: 48
Глибина сидіння, см: 43
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: Тканина А
Колір оббивки: А-72, А-46, А-43, А-31, А-20, А-06, А-02, А-01
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 5
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Колір каркасу | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Сидіння | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 53 см |
| Глибина стільця | 56 см |
| Висота сидіння стільця | 50 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 86 см |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.











