Ширина, см: 47
Глибина, см: 47
Висота, см: 45
Ширина сидіння, см: 35
Глибина сидіння, см: 35
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Неаполь
Колір оббивки: Неаполь-20, Неаполь-17
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 2.2
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 47
Висота, см: 45
Ширина сидіння, см: 35
Глибина сидіння, см: 35
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Неаполь
Колір оббивки: Неаполь-20, Неаполь-17
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 2.2
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Колір каркасу | Хром |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | метал |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴









