Ціна за типом тканини:
Savanna nova - 3143 грн
Boston - 3667 грн
Matrix - 3667 грн
Ameli - 3667 грн
Matrix - 3667 грн
Ameli - 3667 грн
Глибина, см: 64
Висота, см: 76
Механізм трансформації: Ні
Ніша для білизни: Ні
Спальне місце: Ні
Каркас: Дерево, ДСП, фанера, ДВП
Тканина:
- Шкірзам: Boston
- Велюр: Matrix, Ameli
- Жаккард: Savanna nova
Колір тканини: Savanna nova 17, Savanna nova 14, Savanna nova 03, Savanna nova 024, Savanna nova 02, Savanna nova 16, Ameli Grey, Ameli Gold, Ameli Ivory, Ameli Choco, Boston 06, Boston 14, Boston 22, Boston 26, Boston 66 Matrix, Matrix 17 Dk.Grey
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Велюр, Жаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, ДВП, фанера, дерев'яний брус |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | термоповсть, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан, термоповсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴












