Ширина, см: 53
Глибина, см: 53
Висота, см: 47
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерево, ДСП
Тканина: Велюр
Колір тканини: Allure Navy, Allure Dusty Rose, Allure Dolphin
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 53
Висота, см: 47
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерево, ДСП
Тканина: Велюр
Колір тканини: Allure Navy, Allure Dusty Rose, Allure Dolphin
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 470 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 069,04 ₴




