Хит

Крісло Цезій, Kairos
6 991,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 22062323
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 75
Висота, см: 105
Спальне місце: Ні
Механізм трансформації: Ні
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерев'яний брус, ДСП, фанера, ДВП
Тканина:
- Замша: Antik
- Жаккард: Savanna nova
Колір тканини: Savanna nova 09, Savanna nova 27, Savanna nova 10, Antik 07
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 75
Висота, см: 105
Спальне місце: Ні
Механізм трансформації: Ні
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерев'яний брус, ДСП, фанера, ДВП
Тканина:
- Замша: Antik
- Жаккард: Savanna nova
Колір тканини: Savanna nova 09, Savanna nova 27, Savanna nova 10, Antik 07
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДВП, фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | термоповсть, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан, термоповсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 991,92 ₴




